Pobyt w górach w Wielkanoc

Święta Wielkanocne jak żadne łączą się z odnowieniem i wstającą do życia naturą. Śmierć zostaje pokonana, a cały glob budzi się jak jeden mąż z tą wygraną. Najpełniej doświadczyć tego można spędzając Wielkanoc w górach. Tajemniczo ośnieżone czubki wyżej położonych formacji i gołe wzniesienia mniejszych górek, zalesione łąki usłane pierwszymi barwnymi kwiatami, trel ptaków, czyste, świeże powietrze, silne, gorące promienie słoneczne, usuwające ostatnie pozostałości zimy.


Na dodatek miejscowe jedzenie, obcowanie z folklorem i wesołe biesiady. Bezsprzecznie, Wielkanoc w górach to fenomenalna okazja do spędzenia niezapomnianych chwil z rodziną.

Święta Wielkanocne w górach

Wielkanoc w górach co rok staje się raz po raz bardziej powszechna, przeto eskapadę warto zarezerwować jak najszybciej, żeby mieć pewność, że trafimy na atrakcyjną ofertę. Spędzanie Wielkanocy w górach jest coraz popularniejsze i dlatego wskazane jest zarezerwować pobyt błyskawicznie. Do selekcji mamy kilkanaście odmiennych propozycji różniących się między sobą lokalizacją, czasem trwania turnusu i trybem organizacji, czy dostępnymi atrakcjami. Dużej zabawy stale daje poznawanie miejscowych potraw i zwyczajów. Dzięki nim wynaleźć można nieznane dotychczas formaty Świąt Wielkanocnych. U stóp ślicznych Bieszczad każdej wiosny natura gra niezwykły występ odrodzenia. Cudowne przedstawienie odrodzenia jest wyjątkowo widoczne w Bieszczadach. Nic więc nadzwyczajnego, że na Wielkanoc w górach do ośrodka Zielona Polana w Dubiecku każdego roku przyjeżdża więcej gości. Pełna oferta pobytu w Wielkanoc 2019 roku osiągalna jest na stronie https://www.zielonapolana.com.pl/wielkanoc_2019_w_gorach.php. Prócz kwaterunku w malowniczo zlokalizowanym pensjonacie wysokiego standardu, Zielona Polana dostarcza masę atrakcji towarzyszących. Mnogie degustacje i spotkania z podkarpackim folklorem czy wycieczka w góry z doświadczonym pilotem i wspólne biesiadowanie podadzą niezapomnianych wspomnień. Odetchnięcie w saunie, wyprawy na rowerze czy turniej na korcie tenisowym odprężą i dadzą pozytywnych wrażeń.

Super pakiety

Zielona Polana oferuje dwa pakiety pobytu wielkanocnego w w tym roku. Czterodniowy będzie wspaniały dla osób, które Wielkanoc w górach chcą spędzić w raz. Vip na pięć dni umożliwi do cna zasmakować w urokach Świąt Zmartwychwstania spędzonych na granicy Bieszczad.